Log in

I forgot my password

Rang Lista Sajta
Poll

DA LI ZELITE DA SAJT BUDE NAPRAVLJEN?

100% 100% [ 4 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]

Total Votes : 4

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Minichat
<noscript>Enable Javascript to get full functionality of this <a href="http://www.freeshoutbox.net/">shoutbox</a><br /></noscript><iframe src="http://sajtzabave.freeshoutbox.net/" height="300" width="500" frameborder="0"></iframe>
Gallery


Forum
biti cete prebaceni na stranicu za

sekundi

Opstinsko prvenstvo u stonom tenisu

View previous topic View next topic Go down

Opstinsko prvenstvo u stonom tenisu

Post  Admin on Mon Feb 18, 2008 3:32 pm

Opštinsko prvenstvo u stonom tenisu
Opštinsko prvenstvo u Stonom Tenisu održano je 17.10.2007.godine u Hali ``Sportskog Centra`` u Inđiji sa početkom u 11.oo časova.

P L A S M A N:
EKIPNO SREDNJE ŠKOLE – UČENICI
1. TŠ ``Mihajlo Pupin`` Inđija
2. SŠ `` Dr. Đorđe Natošević`` Inđija
3. ``G i m n a z i j a`` Inđija

POJEDINAČNI PLASMAN - UČENICI
1. Zahirović Denis TŠ``MihajloPupin`` Inđija
2. Tomić Ognjen Gimnazija
3. Bubulj Jovan TŠ``Mihajlo Pupin`` Inđija
4. Dubajić Bojan SŠ``Đ. Natošević``
5. Banjac Miloš &
6. Mandić Marko Gimnazija
7. Radaković Vladimir SŠ ``Đ.N.``
8. Runić Miloš Gimnazija
9. Košnjak Zoran T.Š.
10. Surla Dragan SŠ``Đ. Natošević`` Inđija
11. Erlauer T.Š.
12. Božanić Stevan SŠ ``Đ.N``
13. Kurtović Darko
14. Kalinić Marko T.Š.
15. Kotrljanović Aleksandar
16. Pošmuga Branislav T.Š.
17. Jagodić Dušan
18. Bubalo Milan T.Š.
19. Božović Branislav SŠ ``Đ.N.``

EKIPNO SREDNJE ŠKOLE – UČENICE
1. G I M N A Z I J A Inđija

POJEDINAČNI PLASMAN - UČENICE
1. Stojanac Tamara Gimnazija Inđija
2. Rakić Marina Gimnazija Inđija
3. Orelj Milana Gimnazija Inđija
4. Nikolić Dušanka Gimnaѕija
5. Dolić Dijana Gimnazija

EKIPNO OSNOVNE ŠKOLE – UČENICI
1. OŠ `` Jovan Popović`` Inđija
2. OŠ `` Dušan Jerković`` Inđija
3. OŠ `` Petar Kočić`` Inđija

POJEDINAČNI PLASMAN - UČENICI
1. Potkonjak Nikola ``Dušan Jerković`` Inđija
2. Drobac Stefan ``Jovan Popović`` Inđija
3. Kovač Milutin ``Jovan Popović``
4. Krtolica Miloš ``Jovan Popović``
5. Milošević Dragan ``Petar Kočić``
6. Ivanović Dejan ``Petar Kočić``
7. Vukobrat Milan ``Dušan Jerković``
8. Gutić Veljko ``Petar Kočić``
9. Lemajić Darko ``Jovan Popović``
10. Malešević Srđan ``Petar Kočić``
11. Radić Nikola ``Dušan Jerković``

EKIPNO OSNOVNE ŠKOLE – UČENICE
1. OŠ `` Dušan Jerković`` Inđija

POJEDINAČNI PLASMAN - UČENICE
1. Orlović Dunja ``Dušan Jerković`` Inđija
2. Perić Olgica ``Dušan Jerković`` Inđija

PLASMAN ZA OKRUŽNO PRVENSTVO IZBORILI SU:
- PIONIRI: OŠ "Jovan Popović" Inđija
- PIONIRKE: OŠ "Dušan Jerković" Inđija
- OMLADINCI: TŠ "Mihajlo Pupin" Inđija
- OMLADINKE: GIMNAZIJA Inđija

POJEDINAČNI PLASMAN:
- PIONIRI: Potkonjak Nikola - OŠ "Dušan Jerković'' Inđija
- PIONIRKE: Orlović Dunja – OŠ "Dušan Jerković" Inđija
- OMLADINCI: Tomić Ognjen - Gimnazija Inđija
- OMLADINKE: Stojanac Tamara - Gimnazija Inđija

Admin
Administrator
Administrator

Female
Number of posts : 221

View user profile http://sajtzabave.forumakers.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum